DEM Parti Eş Genel Başkanlarından DBB’ye ziyaret

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan’ı ağırladı.

Milletvekilleri, DEM Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ve Parti Meclisi (PM) üyelerinin de eşlik ettiği Eş Genel Başkanlar, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun ile ilçe belediye eş başkanları tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Eş Genel Başkanlar ve Eş Başkanlar, Büyükşehir Belediyesi hizmet binasına geçti.

Ziyarette konuşan Eş Başkan Serra Bucak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Büyükşehir Belediyesi’nde değerli Eş Genel Başkanlarımız Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan ile beraberindeki değerli milletvekili arkadaşlarımızı, 13 ilçe belediye eş başkanları ile birlikte ağırlamaktan büyük bir onur duyuyoruz. Kendilerine hoş geldiniz diyoruz, teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Eş Genel Başkan Bakırhan ise, belediyeler şahsında kent halkını tebrik ederek, “Başta Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi olmak üzere belediyelerimizin halka layık olacak bir hizmet sunacağına inanıyoruz” dedi.

HATİMOĞULLARI: ŞEFFAF VE DEMOKRATİK BELEDİYECİLİK

Tülay Hatimoğulları da, seçimlerde halka hizmet için geleceklerinin sözünü verdiklerini hatırlatarak, “Halkımızın layık olduğu açık, şeffaf, demokratik belediyecilik örneğini Amed başta olmak üzere diğer belediyelerimizde de olacağına inanıyoruz” ifadesini kullandı.

Eş Genel Başkanlar, ziyarette Amedspor’un şampiyonluğunu da kutladı.

Ziyarette Bucak ve Hatun, Eş Genel Başkanlara üzerinde kentin tarihi simgelerinin nakşedildiği bakır tabak takdim etti.

Konuşmaların ardından basına kapalı gerçekleşen ziyaretten sonra eş genel başkanlar belediyeden ayrıldı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x